teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Ylber AlidemiTags: Ylber Alidemi
Vendlindja: Ferizaj    Jeton dhe vepron në        Mosha: 20 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshorja  
Ylber Alidemi është një këngëtar jo shumë i njohur. Ylber Alidemi jeton ne Austri se bashku me familjen e tij. Mirret me muzik hip hop dhe ai don te vazhdoj me kete lloj te muzikes dhe prentendon qe te beje emer ne kete muzike.... >> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë
 

Kalendari
25/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nazmije Selimi
Nazmije Selimi
27 vjeç
Ex Wolf
Ex Wolf
24 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Rexho Mulliqi
Rexho Mulliqi
(1923-1982)

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto