teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Yll LimaniTags: Yll Limani, Ylli Limani
Vendlindja: Prishtine      Mosha: 22 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshorja  
Yll Limani është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur, që këndon muzikë pop. Yll Limani u be i njohur per publikun e gjere pas paraqitjes se tij dhe suksesit ne edicionin e pare te reality talent show "The Voice of Albania" ne nentore 2011. "Vendosa te vij tek The Voice sepse mendoj se eshte nje menyre shume e mire per te shprehur ate qe di te bej me se miri dhe se dyti, t'ua vertetoj te kunderten atyre qe dyshuan ne mua" - shprehet Ylli me rastin e vendimit per te qene pjese e ketij talent show. Deshiren per te kenduar... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Yll Limani ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  146 :: Shiu ::  
 :: Lart Mbi Yje ::  
 :: Pritem Se Po Vi ::  
 :: Emrin Ma Ke Thirr ::  
 :: A E Din Ti ::  
 :: I Thash Asaj ::  
 :: Single ::  
 :: Turning Tables ::  


Kalendari
25/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nazmije Selimi
Nazmije Selimi
27 vjeç
Ex Wolf
Ex Wolf
24 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Rexho Mulliqi
Rexho Mulliqi
(1923-1982)

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto