A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Zaimina VasjariTags: Zaimina Vasjari, Zajmina Vasjari, Zaimina, Zajmina
Vendlindja: Durrës    Jeton dhe vepron në        Mosha: 29 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Binjaket  
Zaimina Vasjari është një këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur, që këndon muzikë pop. Zaimina ne moshen 16 vjeçare u shpall Miss Shqiperia 2002. Qe nga ajo date jeta e saj ndryshoi perfundimisht duke kaluar nga nje vajze e thjeshte, ne nje ikone bukurie shqiptare, duke qene keshtu objektiv i shume paparaceve. Vitet e fundit e gjejme Zaiminen si modele por edhe si kengetare me hite te ndryshme qe e bene te famshme ne Shqiperi dhe ne Kosove. Nis ne fillim karrieren si kengetare me kenget: "Ku je", "Pa ty", "Kthehu". - Ne vitin 2... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Zaimina Vasjari ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.2 / Votuan:  128Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë » :: Vec Ti ::  
 :: Me U Kthy ::  
 :: Blackout ::  
 :: Shumë ::  
 :: Problem ::  
 :: Bardh E Zi ::  
 :: I Kom ::  
 :: Po Ta Dija ::  
 :: Golden Eagle ::  
 :: Facebook ::  
 :: S'te Dua ::  Loading...Kalendari
17/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Calvin Harris
Calvin Harris
33 vjeç
Beka
Beka
37 vjeç
Skifter Etemi
Skifter Etemi
41 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Jusuf Gervalla
Jusuf Gervalla
(1945-1982)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Voto