A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
00 Genti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
BIOGRAFIA: 00 Genti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. Në Prill 2006, 00 Genti merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Genti Ecen Vete". Në Maj 2007, 00 Genti merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Historia E Ping Pongut". Në Shtator 2007, 00 Genti merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2007 me këngën "Analizimi I Flamur Topit Ne Minor". Në Maj 2008, 00 Genti merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Sayonara". Në Nëntor 2008, 00 Genti merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Endrra Bardh E Zi". Në Maj ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Filonid Aliu

Flamur Cana

Jetmir Banishta

Unittick

G.B.M.C.

Master Mc

Escobars

Rrugaci I Art

Belistar

Dren Gashi


Tags: 00 Genti, 00 Genti, Gent Aliaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019