Më mbaj mend (për 1 muaj)

00 Genti - Analizimi I Flamur Topit Ne Minor Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  9

Me kujtohet kohe me pare, kur
gjithshka ish bardh e zi, mbushur
njerez me inat, mbushur njerez me
zili, me shqetsojne kur me ngulin
syte, sikur skane asnje tjeter pune e mundohen t'me gjykojne por
gjyqtari sot jam une...

do me thuash ish here e pare do me shkruash pse sme fal do pergjigjem menjehere nuk me falet
ju njehere

nganjehere me vje te qesh, nganjehere me vjen te
qaj, nganjehere nuk u ve vesh,
nganjehere i them asaj, skam
flamur e skam atdhe, i pafytyre
nuk kam as fe, sjam krenar e nuk
kam mall, nuk me plas qe jeni gjalle


Ky tekst u dërgua nga Fra


Nuk kemi video për këtë këngë.
00 Genti - Analizimi I Flamur Topit Ne Minor
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Analizimi I Flamur Topit Ne Minor".
3. Video është e këngës "Analizimi I Flamur Topit Ne Minor", por nuk këndohet nga 00 Genti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 00 Genti:


Komente 0