Më mbaj mend (për 1 muaj)

00 Genti - Endrra Bardh E Zi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

driten e banjos ndeze
ecen ngadale sikur mbi veze
lekuren me akull djeg
syri ndriqon nje njolle t zeze

sillesh me mire se nje vit me pare
dukesh me mire se nje vit me pare
ndoshta ti je

nje puthje e lehte heret ne mengjes
nje shi me fruta kur dielli djeg
nje hene e plote zhytur ne liqen
ndoshta ti je

fjala ne vesh jehon
nje portokall nuk di ku shkon
zilja nga gjumi zgjon
permbi fytyre nje gjethe e njome
00 Genti
Publikimi: 20/11/2008
Festivali: Kënga Magjike 2008
Muzika: 00 Genti
Teksti: 00 Genti
Orkestrimi: 00 Genti


00 Genti - Endrra Bardh E Zi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Endrra Bardh E Zi".
3. Video është e këngës "Endrra Bardh E Zi", por nuk këndohet nga 00 Genti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 00 Genti:


Komente 0