Më mbaj mend (për 1 muaj)

00 Genti - Efekti Santa Klaus Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

nje shtepi ne breg te detit un dhe ti bashke, te na ruaj nga termeti dhe det me dallge, te me tretesh diku larg atje menjane, ku dhe dielli eshte i ngrysur e njerez nuk ka...4 gram e dy cigare te gjithe pernjehere po te vdes kerceni valle e zgjodha vete, asnje lot e asnje lule asnjeri prane as dhe foto neper mure dua veq varr...lotet e saj ende sjane thare por prane ta kesh veten do gjesh, veten un do gjej...
se di perse se di perse te kerkoj kur ti me sje, se di perse se di perse jam me keq kur ti me sje.....
00 Genti
Publikimi: 30/04/2009
Festivali: Top Fest 6


00 Genti - Efekti Santa Klaus
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Efekti Santa Klaus".
3. Video është e këngës "Efekti Santa Klaus", por nuk këndohet nga 00 Genti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 00 Genti:


Komente 0