Më mbaj mend (për 1 muaj)

00 Genti - 7 Years Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ajo kercen
ajo e ndjen
se dielli te ben mire,
e dita naten do marre peng
per dicka te lire,
me nje pale krahe
hip permbi dallge
nga shirat mos u ndal,
pershendet cdo kalimtare
me gjeste dhe me fjale.

Kaloje goje me goje,
Peshtyje atje tej,
Sekretet mi trego,
Pa frike do jete ok...

ajo kerkon
ajo lundron
me yjet lart ne qiell,
e dora ngjyrat si dallon
e mendja prane te sjell,
kur degjon Genti Ecen Vete
e gjitha veq per ty,
e krejt papritur s'ka me re
puthemi te dy.

Lere driten ndeze,
fjalet s'kane me peshe,
stinet jane njelloj,
ka mbetur veq nje kthese,
lere driten ndeze,
do jesh me e qete,
mos u shqeteso,
ka mbetur veq nje kthese yeahhhh yeaaa

May Day heard you say,
Come back another day,
So real I show you how,
Some how I'm going back
and forth right now
si ne perralleNuk kemi video për këtë këngë.


00 Genti
Publikimi: 01/12/2009


00 Genti - 7 Years
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "7 Years".
3. Video është e këngës "7 Years", por nuk këndohet nga 00 Genti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 00 Genti:


Komente 0