TEKSTESHQIP

00 Genti
Sayonara
Lyrics

SAYONARA (japonisht - mirupafshim)

ato kane ikur larg
e lulet krejt jane thare
shtepia ska me jete
levizje me nuk ka
bota sikur ndalon
kur ju kujtoj te shtrire
perse ky fund i keq
per njerez kaq te mire

yeah si ne perralle ti zgjatma doren
dhe per nje cast ktheje prapa kohen
qe lulet e tua te mbajne prape ere
tinguj dhe fjale ti je
do jete kjo kenge e saj

sa here paten nevoje
trokiten deren tone
te gjitheve u dhe jete
jete vetes si dhe dot
s'arrij qe ta kuptoj
sa te pafytyre
kur syte i kishe hap
ku syte i kishe mbylle

ju kam prane do jem bashke prane vetes do ju mbaj...