A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: 02 is a group/singers of Hip-Hop music. Në Nëntor 2003, Jehona Sopi marrin pjesë në Kënga Magjike 2003 me këngën "Tash Dhe Perseri", në bashkëpunim me 02....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Zineflw

JT

O.R.G

Maskat-G

North Side

K-Boy's

T-Fam

Double-G

Arm

AlGlobos


Tags: 02

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019