Më mbaj mend (për 1 muaj)

029 Records

Nuk ka akoma asnjë votë

029 Records është një grup artistësh i njohur.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Trio Qerimi

Dogma

Rapsodet Ne Suedi

Oki Dhe Vizioni

Vellezrit Qukovci

Cuçkat

Bloody Soldierz

Rapfoods

Effect

Street Albos

Tags: 029 Records, Zero29 Crew


Komente mbi këtë artist