A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: 0290 is a popular group/singers. Në Nëntor 2007, 0290 marrin pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Jena"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Potpuri Me Bilbilat

Grupi ARB

Supernova

Night Rappers

Ligji Rruges

Kadenca Dhe Naseri

Infinit Records

Madd Dogs

Tempulli G

Gillespie


Tags: 0290

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019