A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
0290
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

0290 është grup artistësh i njohur. Në Nëntor 2007, 0290 marrin pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Jena".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019