A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

0290 - Lady  (Feat. Uncle B)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/03/2010

2010-03-05T10:37:03


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lady" kënduar nga 0290.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Edona James - Lady

GIIIIHIIIRL

YEAAAAHHHH GIIIIHIIIRL

GIIIHIIIRL

Muss mich nicht trauen, so schaft auszuschauen.
Mag groß und viel, das ist mein Stil.
DJS in the house, ich zieh mich auch aus.
Lass es gern hart born, tief in euren Ohrn

ICH BIN NE LADY, schön verpackt und manchmal fast nackt

Lack und Seide, gibt dir nen Stoß, mein Herz ist doch groß und wenn ich übern Catwalk geh

und die heißen Blicke seh, wie Edel Stein ein Cover Girl sein

Da wird mir Klar, der Traum vom Star wird nun wahr

Was sie auch träumt, die Kamera ist mein Freund.
Scharf im Licht, nicht nur mein Gesicht.
Bin längst bereit, im sexy Kleid.
In einem Bett ist es einfach echt fett.

ICH BIN NE LADY, schön verpackt und manchmal fast nackt

Lack und Seide, gibt dir nen Stoß, mein Herz ist doch groß und wenn ich übern Catwalk geh

und die heißen Blicke seh, wie Edel Stein ein Cover Girl sein

Da wird mir Klar, der Traum vom Star wird nun wahr
und wenn ich übern Catwalk geh, all die heißen Blicke seh, wie Edel Stein ein Cover Girl sein

Dm (Dostat E Mahalles) - Lady

reff-Lady nalu 1 minut
kqyr ka un knej
ket po kqyrin
ti me kan je ardh en nej ej
kcena 10 minuta
masnej ikim shum shpejt
zemer vetem un e tiii ejej

rept1-ti je femer qe t'terhek
nshikim t'par
i ban tana t'zezat
edhe pse ti dokesh e bardh

shum kujna zemren ja ke thy
me pamjen tone sexy
e shum kujna kur tkan pa ty
ju ka nal orexi

ke qef me ec me trentit
me ja pa hajrin vikendit
shtunen n'dillen n'shoping
e nfund mi hyp ti Benzi

ma mir hajde me muu
e mos shko me at bulash
se kur jena na dy bashk
kret clubin e k'thej mbrapsh e ejj

reff-Lady nalu 1 minut
kqyr ka un knej
ket po kqyrin
ti me kan je ardh en nej ej
kcena 10 minuta
masnej ikim shum shpejt
zemer vetem un e tiii ejej

rept2-kthehu loqk ta shoh qat t'fyr
tem shkon dita ma mir
un po du me dit se ti
ku kalon kohen e lir

se po du 1 here ndit
minimun ty une me t'paa
se qisi strukture trupit
njet tem skom pa hala

ano ti je lazdru
ke kalu gjdo kufi
doket vetja tash e madhe
kishe une V.I.P

mos u bo e mos u flliq ej
rri qshtu qysh je
hajde hajde ti me mu
e thejm dhe pse skam BMW jehh

reff-Lady nalu 1 minut
kqyr ka un knej
ket po kqyrin
ti me kan je ardh en nej ej
kcena 10 minuta
masnej ikim shum shpejt
zemer vetem un e tiii ejej

rept3-e di qe ke qef me dal
me naj gentelmen men men
pom pelqen kur shoqet
ti per mu i len len len

pse jam ma i mir se ai
zemer une nuk kom fai
kur o puna me naj femen
tjeter une ty ta boi bay

Ok problemet i lo kejt
jam i shpejt nuk e di a e ke wrejt
sa her t'kom rrejt nuk e di as vet
ket rast e shfrytzoj apet baby

t'kom ba mu ni gjynah
edhe pse e bukur jee
edhe pse nuk jena bashk
gjelozon kur me tjetren em shehh

reff-Lady nalu 1 minut
kqyr ka un knej
ket po kqyrin
ti me kan je ardh en nej ej
kcena 10 minuta
masnej ikim shum shpejt
zemer vetem un e tiii ejej 2x

Rap Side - Lady

Nukk dihet se ti a wjeen
Lady je kam pelqeen
Lady jo nuk eshtt rren
ti mu mki dhon oksiigjeen x2

Saa hher qe em shheh e bOojmm na praap
Lady je shum hot ma seeksi en club
me mu e then se me mu je qdo nat
e bojna prap Lady e bojna prap x2

Unn menoj RRezikooj ty met thirr
per 1 pije sdi a wjen e kom weq ni deshir
jom sa mos met lon tani kuurr nuk boi gabim
e di qe pret met thon a shkojna bashk nkit pushim
e kadoo qe shkon pom permen e pot permeni
e bojna prap se pom pelqen kur jom ni club
qatu ti wjen
mu ki bo si okksiigjjen nonstop muj me ty
e di qka ki per mu saher jom kat kqyri nsy

po shihet een syt e tuu se di pse spo ma thuuu
po dihet qe pom pelqen edhe ka kcen trupi yt si eurokrem(ajrokrem) me shijen tone un e thej
kurr maspunwe sun um leen
ladys` gentleman
une tnxo ti sun em nxen
thuje mo se nuk ki wen
edhe pot pelqen je tripi jem
nese t`thirri wjen
se te tjert nuk ko sen

Ref:

Saa hher qe em shheh e bOojmm na praap
Lady je shum hot ma seeksi en club
me mu e then se me mu je qdo nat
e bojna prap Lady e bojna prap x2

Tii nese menonn qe edhe tjetri st`leen eej
wetten ti je kaa ee rreen
weteenn tone e ki gjet te une eej
po ta kuptoi tripin se edhe un kom kalu qoneej
qata ajjde kce me mu per pije mos em thuj
njet e kom me pi ton naten derisa gjepat ti muj
ti mos em thuj amo weq per qato
mos u sill rreth meje se do si ti si lo

Ej i njejtii sen je ka shkelqen e pom pelqen
doshta me thon diqka amo per ty sko koment
nukk tzawendsoi me asni kompliment
kur jom me ty e shftyrzoi qdo moment

Kur jom me ty wi amo per ty nuk rri
du met pa tu kcy edhe dika mu shtri
seksi e lady trupin ton e moj ngjum
saher jom ngat teje mu pom pelqen edhe ma shum

ref:
Saa hher qe em shheh e bOojmm na praap
Lady je shum hot ma seeksi en club
me mu e then se me mu je qdo nat
e bojna prap Lady e bojna prap x2Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019