A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
04 Band

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: 04 Band is a popular group/singers. 04 Band kanë publikuar edhe albumin e parë, ku kanë sjellë këngë të ripërpunuara të cilat janë pritur mirë nga publiku. Më datë 16 Maj 2017, 04 Band publikojnë videoklipin "Te Kam Xhan". Më datë 26 Korrik 2019, 04 Band publikojnë videoklipin "Buqe". Harox është kujdesur për muzikën dhe tekstin, ndërsa Florent Boshnjaku për orkestrimin dhe miksimin. Klipi i këngës i cili është me skena verore, i është besuar produksionit ‘Glamour HD’....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Potpuri Me Bilbilat

Grupi ARB

Supernova

Night Rappers

Ligji Rruges

Kadenca Dhe Naseri

Infinit Records

Madd Dogs

Tempulli G

Gillespie


Tags: 04 Band

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019