04 Band
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

04 Band është grup artistësh i njohur. 04 Band kanë publikuar edhe albumin e parë, ku kanë sjellë këngë të ripërpunuara të cilat janë pritur mirë nga publiku.

Më datë 16 Maj 2017, 04 Band publikojnë videoklipin "Te Kam Xhan".

Më datë 26 Korrik 2019, 04 Band publikojnë videoklipin "Buqe". Harox është kujdesur për muzikën dhe tekstin, ndërsa Florent Boshnjaku për orkestrimin dhe miksimin. Klipi i këngës i cili është me skena verore, i është besuar produksionit ‘Glamour HD’.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera