1.8.7 Record's

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: 1.8.7 Record's është një grup artistësh. Grupi 1.8.7 Records eshte nje grup qe posedon nje studio ne Gjilan perkatesisht ne lagjen Qarnaqeshme. Ata jane kengetar nga Gjilani dhe perbehen nga Shlemi Graniri 1 dhe Graniti 2. Ata ne studion e tyre kane filluar te kompozojne kenget e tyre dhe tani me kane bere edhe spotin e tyre te pare te quajtur jemi 1 per hip hopin. Lagja nga ata vijne dhe rrijne me shume eshte lagjia e Salles ose nje ghetto e rrezikshme ku me heret kishte humbur jeten ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Etno Gangs

Zogjte E Nates

Fermatik

Bloody Gangstaz Family

Crunkboys

Raiders

Magma

Te Tjeret

Pozitiv Records


Tags: 1.8.7 Record's, 187 Records

Krijo Një Kartolinë