Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

1Million

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: 1Million është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 30 Janar 2018, 1Million publikon videoklipin "I'm 'Bout My Things"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Dashoni

Luxhi

Doni

A Link

Ilir Pasha

Kingston

Izo

V-Ton

Tonchee

Leksy


Tags: 1million, 1 Million

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet