Më mbaj mend (për 1 muaj)

2 Life

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  33
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: 2 Life është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. 2-LIFE eshte nje Grup Rap nga kosova i cili perbehet nga dy antar Milot RAÇI dhe ilir ISUFI. Në Korrik 2011, 2 Life marrin pjesë në Kosova Fest 2011 me këngën "Pse O Lot". Në Korrik 2012, 2 Life marrin pjesë në Kosova Fest 2012 me këngën "Syve Te Mi Po Ju Pelqen"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dominoz

G-X

Hackers

Double-G

North Side

Treshat

Maskat-G

T1gr4t

O.R.G

RealGangsta

Tags: 2 Life


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet