A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: 2-Namit është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 27 Janar 2019, 2-Namit publikon videoklipin "Ma Bella". Më datë 14 Qershor 2019, 2-Namit publikon videoklipin "Ak47". Më datë 4 Korrik 2019, Dona publikon videoklipin "Nate E Heshtur", në bashkëpunim me 2-Namit. Muzika e këngës u punua nga Bekim Malsia, teksti u shkrua nga Vigan Sulejmani, ndërsa për orkestrimin u kujdes Bekim Malsia. Videoklipi u prodhua nga kompania Black Fish Entertainment. Më datë 14 Korrik 2019, 2Namit & Din...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Black-Eagle

Bcrazy

The Rose

Ralien

Albo 06

Unix

Lil Erdi

Uki

Dora

J.B.


Tags: 2-Namit

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019