Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
2 Step

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: 2 Step është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2010, Sokol Koci merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Me Fal", në bashkëpunim me 2 Step. Në Qershor 2011, 2 Step merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Xheloze". Në Maj 2013, 2 Step merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Ishe Ti Ajo". Më datë 1 Qershor 2013, 2 Step & Ruben Rivas publikojnë videoklipin "Baila Morena". Më datë 20 Korrik 2013, Poni & 2step publikojnë videoklipin "Dale Dale". Muzika e këngës u punua nga Alfred Sula, teks...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhustino Hasani

Granit Miftari

Besnik Peqani

Shiga

Papush Sadiku

Klejti Mahmutaj

Denny

Anxhelo Miho

Egzon Krasniqi

Albert Radi

Tags: 2 Step, Two Step, 2step


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet