A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

2 Step - Jolie  (Feat. Almenda)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/10/2019

2019-10-18T17:00:04

Featuring

Almenda

Muzika & Teksti:

2 Step

Muzika & Orkestrimi:

Marsel Gunga

Video Produksioni:

ND Film Pro"Jolie" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga 2 Step.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga 2 Step i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga B3S. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

ref [2X]

ne syte e tua jolie
dua te dehem jolie
jam dashuru o jolie
ca bo pa mu o jolie


o jolie pernime jom tu prit nji zile
nuk e di se kur vje - je je
jam qai djali qe dje kish do kile n'bufe
nuk e di a po m'njeh - je je


po kur t'kom pa moj jolie
ti 1'got ishe tu pi-e
mas asaj i pive 2-e
m'thirre mu i pitem 3-je


ma ke f**k trunin jolie ma ke ndrru menjen
jolie ekom thy numrin
qysh kur ma ke thy zemren
e kam sha krejt katunin
vetem ty me t'pas temen
ta kam ble edhe fundin
e ti ma ke shit rrenen


kurr prej teje s'isha da da da da
un per ty njerz kisha vra vra vra vra
o jolie vec ty me t'sha sha sha sha
kisha qu venin n'hata ta ta ta taref[2X]

ne syte e tua jolie
dua te dehem jolie
jam dashuru o jolie
ca bo pa mu o jolie


a pe she jolie dalin legena
dalin by***ma krejt po bojn skema
pse sjena pergjigje z'gjejma
qysh kur ti ike krejt po ma then-aa jolie a mos ja fut kot t'thash
q t'du pak e ti m'deshte ma fort
se di ku je bitte schik mir standord
a t'lash a m'le kurr nuk ratem dakord

ne syt e tua jolie keq u bo puna jolie
mos thuj kujna jolie se na dy lujna jolie


sdi ca me t'than je bo menjemadhe
edhe me m'pa jolie ik ma anej
un ti dhash krejt e ti deshte money
sje mo normal ti nuk je mo si dje


ref [2X]

ne syte e tua jolie
dua te dehem jolie
jam dashuru o jolie
ca bo pa mu o jolie


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019