TEKSTESHQIP

2 Step
Me Merr Malli
Lyrics

-E shikoj ket nat
ti sme thua asnje fjal
-Me mua vetem qielli qan
nuk esht si me pare
-E shikoj ket nat
ty ste shoh me nuk je
-Te vetem ne ket bot me le
per ty kam shum mall

-E di sje ti dhe bota me nuk vlen
me nuk me pelqen nuk me defren
-Pa ty pa ty edhe zemra ime qan
edhe nena qen per ty

Refreni:
Ti jeton ne zemren time je engjell lart ne qiell
edhe pse me mer malli do ti lej lotet t'rreshkasin
Ti jeton ne zemren time je engjell lart ne qiell
edhe pse me mer malli do ti lej lotet t'rreshkasin

2

-Zeri muroset ne heshtje
shikimi portretizohet
-Deshirat pershperisin
mes vetmis qe shtohet
-Vetmia diagnostikohet
kurohet me harres
-Por smund te harroj nje dor
qe mfshiu lotin dhe te qesh
-Ti hesht sepse nuk je me ktu me mua
Si shiu vjen nga lart dhe me thua qe te dua
-Mund ta ndjej aromen e perqafimit
tend neper kujtime
-E ndjej mungesen tende
shum thell ne zemren time

-Nuk e di ku je Nuk e di a me sheh
prekjet nuk i ke jo me nuk i ke
-Jeta esht e veshtire pa ty esht shum errsire
vetem kujtimi yt me ndricon me jep forc te vazhdoj
-Jeta esht e veshtire pa ty esht shum errsire
vetem kujtimi yt me ndricon me jep forc te vazhdoj

Refren
-Ti jeton ne zemren time je engjell lart ne qiell
edhe pse me mer malli do ti lej lotet t'rreshkasin
Ti jeton ne zemren time je engjell lart ne qiell
edhe pse me mer malli do ti lej lotet t'rreshkasin zoooot

DËRGOI:
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200