TEKSTESHQIP

2 Step
Hello
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hello" kënduar nga 2 Step.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 18 Qershor 2016, 2 Step publikon videoklipin "Hello". Muzika e këngës u punua nga Marsel Gunga, teksti u shkrua nga vetë 2 Step, ndërsa për orkestrimin u kujdes Marsel Gunga.