TEKSTESHQIP

2 Step
Akull
Lyrics

msova me jetu jeten teme pa ty
e tlutem mos ju lut zotit prap per tu kthy
ma mir kisha dek sa t kisha pa n sy
ti mke thy mas miri
jam betu mos me u lshu mo
akull zemren un e kam bo
dashnin e vrava qysh te ajo. ajo
harrom edhe ti mos em lyp mo
se nuk jom mo i njejti
sa pak tu deshte ty zemer mem vra
pse je tu vujt ti4x
akull zemra ime akull
mos em thuaj excusemwa2x
se ti shpirtin akull
ma le shpirtin akull
mos em thuaj excusemwa2x
se mas miri ti mke vra

ti per mu je kon dashni
edhe amore
nuk je kon fiksim
nuk je kon dashnore
ti fajtore mke dhuru vetem dolore
dolore dolore
me ty tgjitha kisha
tgjitha mi more
ma le trupin gjall
e shpirtin ma varrose

ti fajtore mke dhuru vetem dolore
dolore dolore

harrom edhe ti mos em lyp mo
se nuk jom mo i njejti
sa pak tu deshte ty zemer mem vra
pse je tu vujt ti4x

akull zemra ime akull
mos em thuj excusemwa
se mas mir ti mke vra2x

DËRGOI:
INFO
Bëhet hit kur ka dhe klip, prandaj projekti është paraqitur tek audienca i plotësuar shumë bukur edhe me anë të një videoklipi muzikor, produksionin e të cilit e përgatiti ND Film Pro. Videoklipi u publikua më 12 Dhjetor 2019. Kënga është një komponim i punuar bashkarisht nga Marsel Gunga & 2 Step, teksti është shkruajtur nga Foggy & 2 Step, ndërsa autor i orkestrimit është Marsel Gunga.