TEKSTESHQIP

2 Step
Si Bari
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si Bari" kënduar nga 2 Step.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën kanë punuar në bashkëpunim kompozitorët Marsel Gunga & 2 Step, ndërsa teksti është realizuar nga 2 Step & Foggy.