Më mbaj mend (për 1 muaj)


2Ton - A Po Don Hit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Po Don Hit".
3. Video është e këngës "A Po Don Hit", por nuk këndohet nga 2Ton.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2Ton - A Po Don Hit  (Feat. Big Bossidy & Gonchhee)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  22

Komente

2 🔥

Featuring

Big Bossidy

15/10/2010

2010-10-15T12:38:32+00:00A pooo doon ? 1 2 3

Yeeahh 2 tooN,BiG Bossidy
Gonchhee

A po dooN Lochko?
Veeq ni her Joom ka T'luuTii
Unee vii e nuk shkoii
Tyyhh hiiq nuk T'nguuTii
NnaaLuu e meeNo tii
QA pooo booN
Tyy tKoom ne ShenjesTeer
E ska kuuSH qe um peeNgooN
Unee thiieshT po ta thom
qaToo qii pe nii
Jee soNtee me mu
Skii me paaS moNotoNii
Kii muu KooN afeR meje
Ki me thoon qii pom peLqeeN
Kii em thon qi Poo doon e PO duu e Tii taNii viieN
QiSHtuuH um peLqeen kuuR
Unee ty ta gjuuiii
A po dooN zemeR?
Se me ty sjooM ka Luuii
Kuur une tyy tPreekii tiih
MOss ma heeK dooReen
Kuur uNee jom me tyy
Tii skii neVoj me kqyyR oReen
Jee ka M'dooN
Sje ka M'ngoon
Qashtuu qysh po thyy ti...
Muu NuuK um koNveNoon
KeeiiT gaaTii ti thash e nashTa um kuuPtoon
Poo duu DreeiiT me am dhooN
Niii peRgjiGhjee kaaLLxomDreeiiT
A po dooN?

Reff: Gonchhee:x2
A poo dooN?
Joo spo Duu meM LuuT
Po preS kur po ii qon duuRt
E dii se shaNceen ekom maa
KadaaL se E dii qysh JooM

Eii A po dooN? zemeeR
E e piiM ni kaFFee?
A po dooN? zemeR e i ndRRojm do LLaffee
A po doon? Se une shum po Du
Nese dooN meT Luut
T'luuTii se shum ma ke quu
Eii kuur je me ni sektor
menoii qi je ShankiisTee
Vishesh shum shkUUrtt
e je Avanturistee
PooM kaaLL kuuR pom deeL
baLL per baLL
SidomooS me aT miNiiq kur pom hyP naaTo shkaLL
Booll mo nDaaL
ZeeemeR qa je ka meeNoon?
uLuu ngom meeRe ni piiJe
Piijeen qii e pReefeeRooN
E dii qii qdooo seeN per qefi shkooN
BooN apo S'boon spo ma KalkuLoon.................
E boii qdo seeN me tu dokT humorisTiik
Suum M'peeLqqen kuuR po fooL
E dii ekom nii kiiT fjaaL
Nkooft nevoja ma shum fooLi
veq 2000 her me ddaaL


Reff: Gonchhee:x2
A poo dooN?
Joo spo Duu meM LuuT
Po preS kur po ii qon duuRt
E dii se shaNceen ekom maa
KadaaL se E dii qysh JooM

Qa dooN tii uN koom
Qa thu tii uuN thoom
Ku jwe tii zeemEr qatyy edhe une JOOm
Joom qysh Joom
edhe Jee qysh Jee
Mos meno per tjeter sen
Poo meno qysh mu nXe
A po shkooiim dikuuN? ku mujna me kooN veeT
QishTuuH nuk po Duu
Se o ka m'vjeeN nXeeT
Muneesh mum reFuzu nese dooN Nuk e dii A e diin
qii ma vooN i biieeN piizhmooN
Veeq tii munesh me diiT qa kom qeeff uNNee
Driidhe paRa meje edhe sa ma shuuM shKuuNNee
taSH te dyyT jeNa T'njejTeen poZiiT
Qa joom ka duu veq tii muuneesh mee diiT
Moos u bo kishe spo dooN
se pe shoFF qii po ta kooNNa:P
Paa T'boo peeR veeTii
Unee piii kTii veeNNi
S'qooNNa
Peer heeR T'funDiit jom ka tvees A je ka dooNN????
DiikuuR kii mUUm lyyP
Amoo ka muu kooN vooN

Reff: Gonchhee:x
A poo dooN?
Joo spo Duu meM LuuT
Po preS kur po ii qon duuRt
E dii se shaNceen ekom maa
KadaaL se E dii qysh JooM

A poo dooN?

Maa kadaL se e dii qysh joom

A po dooN?

Spooo duuu...!!!

Reff: Gonchhee:x
A poo dooN?
Joo spo Duu meM LuuT
Po preS kur po ii qon duuRt
E dii se shaNceen ekom maa
KadaaL se E dii qysh JooM


Ky tekst u dërgua nga  doNNaA
Më Shumë Këngë Nga 2Ton:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet