Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Bossidy

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Big Bossidy është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 6 Shtator 2008, Big Bossidy publikon videoklipin "Fresh", në bashkëpunim me 2Ton. Më datë 4 Tetor 2011, 2Ton publikon videoklipin "Tjerat", në bashkëpunim me Big Bossidy. Videoklipi u prodhua nga Think Creative. Më datë 28 Gusht 2012, Big Bossidy publikon videoklipin "Everybody Looks"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Twitter

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lil Ami

Danny Boy

Oran G

Scorpion

Bessi

Xhema Aka Jemayli

Gjyks

Bigg V

Biggi

Bidaki

Tags: Big Bossidy


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet