Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

2Ton - Skena Koh

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Skena Koh".
3. Video është e këngës "Skena Koh", por nuk këndohet nga 2Ton.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2Ton - Skena Koh  (Feat. Stresi & Anestezion)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Komente

4 🔥

Featuring

Anestezioni

Featuring

Stresi

16/11/2011

2011-11-16T21:48:18+00:00auu auuuauu
dy d dd TOn
Ss ss s Stresi
Anestezion

REF: 2x
eyo krejt e din Qa jem tu bo
na nuk jena t`njejt
kena tjeter flow
ty don me na pa
amo na nuk kena koh
e di qe tjer nuk ka
qe e bojn si na HARROo

2TOn
Duhesh em dit man
qe je ka e harxhon kohen kot
muzika HIP HOP ne POP
Profesion jot per sot
munohesh me mrri ma nalt
amo prap e deshton
edhe derzohesh me fillim
e thu qe nuk po shkon se
secili njeri e din punen e vet
PROFESIONI tejter kuna ty pot doket ma leht
kur e sheh qe sju pelqen tani nie siklet
ski nevoj me bo diqka
qe tejter kujna i perket
HEyy thujj mirmegjes
une 1 sen kur e qes
e ki 2ton edhe 1 stres
kretj e din kush osht THE BEST
edhe kush o Anestezioni
nismi per me shku N`Tiran
u takum me shoqni t`madhe
hey BAD BOYS IN TOWN

REF: 2x
eyo krejt e din Qa jem tu bo
na nuk jena t`njejt
kena tjeter flow
ty don me na pa
amo na nuk kena koh
e di qe tjer nuk ka
qe e bojn si na HARROo

Stresi
okey. whats up
kur ti se din qa ki me thon
haveri jem ma mir hesht[hesht]
bone si une nese mundet vetem hesht[hesht]
suksesi osth 1 rrug
nuk osht distinacion
duhesh em pas pasion
me arrit ktu ku jom
per krejt ata qe sum kon qef
une jom BACk back back
smunet me thon dikush
qe STRESI ska pru RAP[rap]
emri jem edhe n`libra ka me metë[metë]
po t`pakten smujn me thon qe un jom fake
me 2ton gjithka ka t`sillna jom
rrethi gjon a bon a sbon
mentaliteti osh i jon
JARAN gjith diten jom me dosta Hiiiigh
e dhezi 1 whats up FERIZAAAAAJ

REF: 2x
eyo krejt e din Qa jem tu bo
na nuk jena t`njejt
kena tjeter flow
ty don me na pa
amo na nuk kena koh
e di qe tjer nuk ka
qe e bojn si na HARROo

Anestezion
Koke munu kot HIP HOPI krejt o tjeter sen
ti se din a tu knu a je tu rapovat o man
un po hi n`vesh tondin origjinal hiq pa efekte
fjalen tem mir e njeh
ke fjet me kto dialekte
gjdo her kthena un ma ROn
ama qat Microfon
mos me pas ANESTEZION
trupin ska kush ta qetson
tipi jot pe endrron
me pas qato qe un e kom
zoni teksti folwi dallon
edhe beatat i ki llom
KTO fjal qetash pi thom
KRejt e njohin PRindin[prindin]
"UN BOJ SEX ME TRUNIN QATO IDEJAT PO LINDIN"
me ket 3she t`fort reperat tjer bin DOWN
qelni vesht tash mir HEYYY "BAD BOYS IN TOWN"

REF: 2x
eyo krejt e din Qa jem tu bo
na nuk jena t`njejt
kena tjeter flow
ty don me na pa
amo na nuk kena koh
e di qe tjer nuk ka
qe e bojn si na HARROo


Ky tekst u dërgua nga  Alban0s   Heliumi
Më Shumë Këngë Nga 2Ton:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet