A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Anestezioni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  21
  • Emri i Vërtetë:
  • Rinor Bekteshi
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Anestezioni është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Anestezion (emri i vertete Rinor Bekteshi), filloi muziken qysh ne moshe te re gjate vitit 2008. Gjate asaj kohe ai solli disa kenge te ndryshme me artist te ndryshem si me 2ton, Kobra (TBA) e shume artist te tjere. Anestezion ben pjese ne grupin "BadBoys 4life" me artistin nga Shqiperia Stresin. Ne vitin 2009, Anestezion publikon baladën e titulluar "N'Mendime", e cila gjatë asaj kohe ishte një ndër baladat hip-hop më të pëlqyera dhe me të dë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Cartelo
Shokun Se Lo II
Gunshot
Pa Inat
Malli
Trendafil
Si Na
Monaco
Sa Her Ti Qesh


Artistë Të Ngjashëm:

Ex King

Sacrifice

Master-L

Overlord

Liil Craizy

Rascom

D-Komit

Explicit

Miril

Mr.Trimi


Tags: Anestezioni, Anestezoni, Anestezon, Anestezion, Rinor Bekteshi

Anestezioni në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019