Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

One T

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: One T është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 31 Mars 2017, Stresi publikon videoklipin "Shokun S'e Lo", në bashkëpunim me One T. Më datë 21 Gusht 2017, Anestezioni publikon videoklipin "Malli", në bashkëpunim me One T. Teksti u shkrua nga Anestezioni, One T. Videoklipi u prodhua nga XL Films. Më datë 3 Shkurt 2018, One T publikon videoklipin "Pa Ty", në bashkëpunim me Anestezioni. Teksti u shkrua nga One T, Anestezioni. Më datë 28 Maj 2018, Anestezioni publikon videoklipin ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Uki

Underground Mc

Dora

Ralien

Albo 06

Fida

Natra

Floriant Salihu (Flow)

I Panjohuri

J.B.

Tags: One T


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet