A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

2Ton - TMV


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  27

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/04/2019

2019-04-26T18:31:07

Music & Lyrics:

2Ton

Video Production:

XL Films


kur pi ni un ato taka
ti shoh komt e gata
ti mbon mu me tnjek
si sigurim mrapa.
veq dicka met thon
ndrron krejt situata
ti bon ma shum blic
kur pom qon imagjinata

REFRENI x2
ejj tavolina me vija
un jom ku o shoqnija
ty do me tmyt xhelozia
se si ki paret e mia

me mu sonte vje njona po se di cila
i kisha marr tonat po se di cila
e cilen me zgjedh krejt mdoken tmira
krej shishat mi qel se krejt jon tmira

Syt n'ty kur kalon knena
edhe veq met pa kur t'dehna
dije se pa ty nshpi un skthena
e di me qellim bon skena
un nskena tua nxena
un po t'kallxoj na dy me dit ku jena

thuje venin edhe meniher e nisim
para se me shku nhotel une ti shetisim
loqka prej dhomes e sheh edhe parisin
rri me do edhe e kontrolloj biznisin

ejj tavolina me vija
un jom ku o shoqnija
ty do me tmyt xhelozia
se si ki paret e mia

me mu sonte vjen njona po se di cila
i kisha marr tonat po se di cila
e cilen me zgjedh ku kejt mdoken tmira
krejt shishat mi qel se krejta jon tmira


Lyrics submited by heyy_itsabrianae-Cards (2)

2019-05-25 00:41:16
Me mu sonte vjen njona
Po s’e di cila
I kisha marr tonat
Po s’e di cila
E cilën me zgjedh
Ku kejt m’doken t’mira
U krijua nga dreni_05_ 2019-05-07 19:40:21
Tavolina me vija
Unë jom ku o shoqnija
Ty do me t'myt xhelozia
Se s'i ki paret e mia

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019