Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: XL Films është një video produksion i njohur. XL Films (XL PROVIDEO LUX) është themeluar në vitin 2003 nga Enon Turtulla, i cili ka një pasion të madh për fotografitë e dasmave. XL PROVIDEO LUX është një studio e cila oforn shërbimet foto-video, përkushtuar për të ndihmuar njerëzit duke ofruar foto me shërbime profesionale dhe video me marrëdhëniet e ngrohta me klientin - të gjitha në një çmim të arsyeshëm! XlProvideolux janë nga Prizreni dhe kohëve të fundit kanë qenë shumë të kërkuar n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Produksione Të Ngjashme:

Muza

Jawney Qvest

STR-HD

Thre3colors

Prominent

Str8dope Ent.

Zeri I Llapit

Rexha Productions

Talelli Production

Rizaj Records

Tags: Xl Films, Xlprovideolux


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet