Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

2Ton - Ciao  (Feat. Don Phenom)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  46

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/04/2019

2019-04-05T15:00:10

Featuring

Don Phenom

Video Produksioni:

XL Films


Me to dal nji Nat edhe ciao
Telefoni nalt edhe ciao
Neser n'areoplan edhe ciao,
Se kena tjeter plan(po, po, po) X2

Jam ftyr publike amo
S'rri n'publik
Me mpa qytet
Shpejt ka mu bo trafik
Ti i ki fjalt è mdhaja po
Po pa rrezik.
Je mka shit me Kesh a o tip
Humiristik
N'kerr xhamat è zi
Mrapa un ju rri
Ti smunesh me mpa mu
Vec zonin me ma ni
Femnat qe I kam un'
Ti kurr nuk I ki
Me to dalim nate
Dhe jam tu I ki

Kom zon zvicrronka tu bo franga
Po pi shum cokollata willie wonka
Shokun ton na liroj gjykata
Na jena G's nuk jena estrada
Kena me leviz se jena tatamanta
Ma shqipe 2 ton me gangsta serenata
Me shum femna ngat neve
Na zen nata
Ti nqofse don ferrk kem alltija tgata
Don Phenom po jua palon si me kon faraon
Grupi jem si komision
Cdo qytet po ecim gjon
Neve sna intereson
Hekesh Shpejt me ni Telefon edhe Ciao

Me to dal ni nat edhe ciao
Telefoni nalt edhe ciao
Neser n'aeroplan edhe ciao
Se kena tjeter plan (po, po, po)

Kartolina (4)

2019-08-30 21:37:19
Me to dal nji nat edhe ciao
Telefoni nalt edhe ciao
Nesër n'areoplan edhe ciao
Se kena tjetër plan
2019-04-08 18:30:55
N'kerr xhamat e zi
Mrapa unë ju rri
Ti s'munesh me m'pa mu
Veç zonin me ma ni
2019-04-07 11:11:09
Jam ftyrë publike
Amo s'rri n'publik
Me m'pa n'qytet
Shpejt ka mu bo trafik
2019-04-06 10:42:45
Kom nxon zviceranka
tu bo franka
Po pi shum qokollada
willie wonka

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga 2Ton:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet