Më mbaj mend (për 1 muaj)


2Ton - 1 Familje

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1 Familje".
3. Video është e këngës "1 Familje", por nuk këndohet nga 2Ton.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2Ton - 1 Familje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6

Muzika & Teksti:

2Ton

Komente

Asnjë Koment

24/10/2020

2020-10-24T17:15:03+00:00Veq ni jet
bonu me shok e mendo
veten mir po edhe kta mir mi pa
na nuk ndrrojm
asnihere shanca ska
ma shum se shok
per ta edhe krejt punt i lo

Ni familje ooo
njo per kejt e kejt per njo
championa, kejt jon bo
njo per kejt e kejt per njo

Nese nuk e du per veti nuk ja jep as shokit
gati per dit tkqija e per tmira e lus zotin
veq momente gzimi neve na del loti
na nuk jena shok veq se nihere mke fol ti
ty stkom shok nrreth tem
ti sfol biznes jom un biznes e boj un e boj
emito, me fjal, jo me plum
me bo ti mu jo leje se nuk mund

Bo kujdes me nejrzt e mi ata nuk tfalin
nese sta din shpin ty ta din lokalin
vet ki me pranu ski kujt ja len fajin
bohet puna keq nese na ngritet zoni

Ni familje ooo
njo per krejt e krejt per njo
championa krejt jon bo
njo per krejt e krejt per njo

Se asnjo smuj mi nda
veten mir kta mir du mi pa
na nuk ndrrojm shanca nuk ka
ntavolin ton ven per ty ska

Hej rrina gjith bashk kur o keq edhe mir
bashk kena me kon kur e le tveshtir
ktu diqka per neve na vina pa na thirr

Ni familje ooo
njo per krejt e krejt per njo
championa krejt jon bo


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23
Më Shumë Këngë Nga 2Ton:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet