Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

ERO (Eroll Osmani)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  21
  • Emri i Vërtetë:
  • Eroll Osmani
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
ERO (Eroll Osmani) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare



    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Granit Shala

Bekim Selami

Faton Thaqi

Besnik Sinani

Jeton Murati

Xhavit Lezi

Shkelzen Masholli

Rrem Gjakova

Luan Qallaku

Besi Avdo

Tags: Ero, Eroll Osmani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet