A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: 2000 është një grup artistësh. Në Prill 2005, 2000 marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Qeni"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bloody Gangstaz Family

Etno Gangs

Zogjte E Nates

Fermatik

Raiders

Tirona Fanatics

Crunkboys

Down Town

Magma

Armial


Tags: 2000

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019