Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

26 Crew

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: 26 Crew është një grup artistësh. Më datë 19 Shtator 2010, 26 Crew publikojnë videoklipin "Sulm"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Shteti Crew

Zogjte E Nates

Te Tjeret

Angels D.I.Ll.E.R.I-G

Grupi Junior

Dpk

G-Street

Ex Unit

Okupatorat


Tags: 26 Crew

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet