Më mbaj mend (për 1 muaj)

Čekic

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Čekic është një autor këngësh, këngëtar dhe producent i huaj. Në Prill 2006, Dj Benz merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "All Ladies", në bashkëpunim me Cekic. Më datë 17 Prill 2008, Blero & Cekic publikojnë videoklipin "Shake Tha Ass". Më datë 3 Tetor 2011, Dessa publikojnë videoklipin "I Dashur", në bashkëpunim me Cekic. Videoklipi u prodhua nga Asha. Më datë 31 Tetor 2011, Blero publikojnë videoklipin "Dance", në bashkëpunim me Cekic & Ardit Stafaj. Videoklipi u prodhua nga Asha....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Robert Bilbilov

Harry Sommerdahl

Darko Dimitrov

Tags: Čekic, Damir Jahić, Dj Cekic, Cekic, Çekiç


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet