Dj Cekic
  • Ditëlindja:
  • 8 Prill
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♈ Dashi
Nuk ka akoma asnjë votë

Dj Cekic është autor këngësh dhe këngëtar i huaj. Në Prill 2006, Dj Benz merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "All Ladies", në bashkëpunim me Cekic.

Më datë 17 Prill 2008, Blero & Cekic publikojnë videoklipin "Shake Tha Ass".

Më datë 3 Tetor 2011, Dessa publikojnë videoklipin "I Dashur", në bashkëpunim me Cekic. Videoklipi u prodhua nga Asha.

Më datë 31 Tetor 2011, Blero publikojnë videoklipin "Dance", në bashkëpunim me Cekic & Ardit Stafaj. Videoklipi u prodhua nga Asha.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera