Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: 2A.C është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 8 Gusht 2015, Fbm publikon videoklipin "Maryjane", në bashkëpunim me 2A.C. Më datë 29 Dhjetor 2018, 2A.C publikon videoklipin "Mirage". Videoklipi u prodhua nga kompania FRAME Pro....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Cotilla 016

Ice

Tonchee

P-Life

Black'1

Arbri

Ego

King Link

Dibrano Albsick

Smart Boy

Tags: 2A.C


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet