Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: 2b është një grup artistësh. Më datë 24 Qershor 2009, 2b publikojnë videoklipin "Stop", në bashkëpunim me Ene....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Zogjte E Nates

Raiders

Te Tjeret

P.E.Z

Jet

Okupatorat

Magma

Armial

Bloody Gangstaz Family

Tags: 2b


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet