A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  49
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: 2die4 është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Grupi 2die4 eshte krijuar ne 25 gusht 1999 nga 3 djem fierake: Bledar Papathemiu (Bledi Milioneri), Niku Malo dhe Ervini Papuciu. Në shtator vitin 2001, 2Die4 publikojnë albumin "Jetes Sone". Pas disa regjistrimeve me shume si prova ne vitin 2000, vjen dhe albumi i pare, kenget e te cilit u regjistruan ne muajt e pare te atij viti. Albumi u shoqerua me video klipin perkates "Jetes sone 3". Veçoria e albumit "Jetes sone" ishin tekstet dhe temat...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Bledi Milioneri

Ish-Anëtar i grupit

Niku

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Yjet E Panjohur

Eki-Nox

E'7

Zinxhirt

E7

KAOS

WNC

Ritmi I Rruges

2 Perqind

A.D.X


Tags: 2die4, 2 Die 4, To Die For, Niku, Bledi Milioneri

2die4 në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019