Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

2faces

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: 2faces është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 23 Gusht 2010, 2faces publikojnë videoklipin "Money Money". Më datë 14 Dhjetor 2011, 2faces & Double K publikojnë videoklipin "Pozita Jem". Më datë 5 Maj 2012, 2faces publikojnë videoklipin "Ka Po Shkon". Më datë 19 Janar 2013, 2faces publikojnë videoklipin "Honey". Më datë 10 Maj 2013, 2faces publikojnë videoklipin "Show", në bashkëpunim me Young Ghetto....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Forty Oz

Master Bass

Septics

New Stars

Kunder Dhuna

Brotherhood

2D

Misterioz

E'7

Rap Industry


Tags: 2faces, 2 Faces, Orssy-G, Nessi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet