A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
2ooll-G

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: 2ooll-G is a singer. Bunjamin Arifi i njohur si 2ooll-G filloi karieren si 13 vjeqar e mbaroj shkollen Fillore Ne Kongresin e Manastirit dhe Emri 2ooll-G esht i perber nga Bunjamin(2ooll-G) Arifi - 2ooll-G Ne vitin 2010 e beri kengen e 1 Kendoi Gangstah ne Çdo keng te tij fol Vetem per inatgjit, 2ooll-G i inqizon kenget ne Studion e Dj Suat, 2ooll-G me 1 shok te tina e formoj nje Grup Emri i grupi eshte Grand Style....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Big G

Dr.Rabbit

Taboo

Mr. Babushi

Double D

Cufa

2m

Zibo

Fatmir Ademi

Rbs


Tags: 2ooll-G, Bunjamin Arifi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019