Më mbaj mend (për 1 muaj)


2po2 - Sa Po m'Kupton

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Po m'Kupton".
3. Video është e këngës "Sa Po m'Kupton", por nuk këndohet nga 2po2.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2po2 - Sa Po m'Kupton  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Hip Hop Filiozofi"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00Nuk e di sa pom kupton njerii
kom nevoj me pushu truninn
jom lodh me njerz qe mshefinn doren kurT e gjujn gurinn
tash kom nevoj per qetsii
haver e kom shti Nbel me 16 N shanzher
sikur ktynerher mos umm kshyr shtremtt
500 nti paq me vetii synynn sun ma tremm
jomm msu me hjeka om shkoj jeta
i sinqert kurr kerkonn n bes nuk e prejtaa
pi shoh mangupat pe din mir ni senn
se shpejt mirrett vesh kush esht i drejtt e kush han mutt renn
qyky besnikuu kurr nuk foL kott
revulucion apsulut venat i kom plot me gjak shqiptarii
trefish ma t pergjaktt hajde ktu i qesumm n kanar edhe masumm asginllakk(haver)
ti sfol per gjakk nese ki pak vedije
ku karin temm je kan kur na vrajshinn ata shkijee
mos meno po di jena t part n ket art sikur hije
mas shpine mangupat ma t qart je rri trankil
se skomm rezikk pisat sikur si du as per armikk(pidh pidh pidh)


Ky tekst u dërgua nga Nesaa
Më Shumë Këngë Nga 2po2:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet