Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

2po2 - Ti S'e Din  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

27/04/2009

2009-04-27T19:37:40+00:00

Këngë e albumit:

"Best Of Hip Hop"
Verse 1: phat beni

nje dite heret ne mengjese ndjej telefon se kerset
ngadale zgjohem dhe e kerkoje dija se ti ishe n'telefon
mos luj me mue une po t'themndegjo se per ty osht ky sen
tana qdo mbremje dhe ne qdo ore kur ti kerkoje
ke qen shum e eturzemerse ke qen shum e nxet
tani veq qe osht terrur nga ti oh mo asgje ska mbet

chorus: phat beni

se ti nuk e dinun skom nevoj per ty
se femnat sikur tinuk du mi pa me sy
s'ndjej asgje per tyas zemrin s'ma ke thy
kurr lot skom derdh per tyn'rrot t'sames t'pafsha ty

verse 2: phat beni

diten tjeter prap te deramendove se une do te kthena
mos provo ma se t'kam harrue ke dit se qdo gje ka perfundu
lej kto fjale boll me kto rrenaharro tash se ma nuk kthena
ta kom than dhe kte e ke ditese do tvi kjo dit une e kom prit
qdo gje t'mire qe pata une ta dhashas ato as mu nuk ike tash
osht shum vone tash per ofendimvazdho tutje se te une ska kthim

chorus: phat beni

se ti nuk e dinun skom nevoj per ty
se femnat sikur tinuk du mi pa me sy
s'ndjej asgje per tyas zemrin s'ma ke thy
kurr lot skom derdh per tyn'rrot t'sames t'pafsha ty

verse 3: g-soldier

ayo, harro tash se qe ty dikur te dashurova
harro fjalt e mira qe per ty i fola
mos menu qe qaq shum um ke lendu
mos maj shpresa se apet ko me tu afru
ti dhash kejt t'mirat edhe pse si meritove
po kto t'mirat ti shum shpejt i harrove
nuk ja vlejn ma me kujtohen ditet me ty
as ni pik t'lotit se derdha nga kta dy sy
okej t'kom dasht po ato dite jon t'kalume
endrrat t'shkrume perfundume histori e shkatrrume
nje dashurije qe rall here pati sukses
tash e tutje mendjen tane veq sikur t'jem
ec tash shko skom nevoj per ty
mos mendo se zemren ma ke thy
as lotet e tu nuk po kryjn pune sot
pom lutesh kot se nuk kthena dot
po'm vjen mire qe qdo gje po perfundon
dikush tjeter tash zemren tem po pushton
tash kje jete po luhet ni loje tjeter
kadal dal po harrohet dashnia e vjeter

chorus: phat beni

se ti nuk e dinun skom nevoj per ty
se femnat sikur tinuk du mi pa me sy
s'njeja gje per tyas zemrin s'ma ke thy
kurr lot skom derdh per tyn'rrot t'sames t'pafsha ty


Ky tekst u dërgua nga  albani
Më Shumë Këngë Nga 2po2:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet