Më mbaj mend (për 1 muaj)

2po2 - Sonte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Te kam thene shum here se loja eshte e imja mos mu afro para se ta qes gishtin ne koke 2 her flaken do tja qesim femra tash ku jeni djem juve po ju presin me gzim te madh u tranun prej qefit ngritni duart lart se ndeja ja filloj te kendojm se bashku dhe problemet ti harrojme

ref...X2 SONTE TE GJITAAA TI HARROJME SONTE NE JEMI ME TE MIRET E 2HIGJ RECORDS

2po2 perveq nesh kush do t'jet tjeter 2 high records gjenerata e vjeter dhe se bashku do tju qojme ne boten e qudirav ta shohim kush i ka krejt kush i ka mat mirat tash folni per pare per kerre t'mira per alkohol edhe now beatchi-s ja edhe nje atomi hew boridoon 2po2 ne programin tend no shit nowww shkojme perpara te keqen ta lojm pas ashtu do te bejme te mires i therras i therras do t'vazhdojme te jetojm keshtu mos ti him hisoris se gjate se fundi si del kurre pra ngritni duart lart se ndeja ja filloj te kendojme se bashku dhe problemet ti harrojme

ref...X2 SONTE TE GJITAAA TI HARROJME SONTE NE JEMI ME TE MIRET E 2HIGJ RECORDS


Ky tekst u dërgua nga Bero G2po2
Publikimi: 11/03/2013


2po2 - Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte".
3. Video është e këngës "Sonte", por nuk këndohet nga 2po2.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 2po2:


Komente 0