Më mbaj mend (për 1 muaj)


2po2 - Intro (Hip Hop Filiozofi)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro (Hip Hop Filiozofi)".
3. Video është e këngës "Intro (Hip Hop Filiozofi)", por nuk këndohet nga 2po2.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2po2 - Intro (Hip Hop Filiozofi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Hip Hop Filiozofi"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00Qe erdha n'sllakovc
se fort um ka marr malli
e din qe kur jom ksajde
krejt baraken ta kalli
m'ka marr malli për tok
m'ka marr malli për gur
un u ktheva apet
se t'kom than qe s'tla kurr
ku jan ata qe hajshin
e si kalat qe um shajshin
n'telefon e me e-mail
qe kapshin e um vrajshin
ka shpiuna po s'po runa
kush o kunder more quna
ecni ngat se po ju pres
se kogja fort po m'kruhet huna
ruju se po t'vjen exheli
1 pistole m'rrin te beli
mos t'ju shoh se po ju shkeli
kur t'vi un dridhet temeli
erdha ksaj here për
krejt juve qe m'doni
2 fish ju kom n'zemer
kit sen mos e harroni
erdha për ty inatgji
me t'kallxu qe un vi
bira e fundit e kavallit
mos u afro se t'boj kerdi
dikush bjen shum posht
ngulet veq hatri i grades
po sllakovcin sun ma nal
pasha qat vorrin e gjyshit

Ref.X2
Erdha n'sllakovc
se qysh e don adeti
data i 19 n'ven t'vet u kthy MBRETI
Rinia, Pleqnia krejt dalin te qarshia
un vi veq për juve s'ju harron aga b-ja.


Më Shumë Këngë Nga 2po2:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet