Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

2po2 - Nuk Dorezohemi Leht

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Dorezohemi Leht".
3. Video është e këngës "Nuk Dorezohemi Leht", por nuk këndohet nga 2po2.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2po2 - Nuk Dorezohemi Leht  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Nuk Dorezohemi Lehte"

Komente

1 🔥

01/12/2001

2001-11-30T23:00:00+00:00[Besnik ]

Prishtine make some muthafuckin noise
2po2 eastsideeee eastsideeeee
2po2 hija e jetes tingulli 3
2po2

[besnik]

2po2 prap rikthehet qe t´ju sjell pak argetim
me kritika fore t´reja shpresojm do t´ket mirekuptim

[phat beni ]

shpjegojm jeten e perditshme bashk si e kalojm
tregojm problemet dhe flliqesirat qe qdo dit i perjetojm

[besnik]

e deri sa jeta tutje shkon problemet ktu prap qendrojn
ata qe filluan lojen tash nuk duan ta mbarojn
ne nuk kemi frik per veten nese lojrat i adhurojm
ne jemi 2po2 qdo loje t´flliqur e fitojm

[phat beni]

pra qoni duart lart nese jeni me ne
tani se bashku do t´fillojm nje jete te re baby

[besnik]

kush beri kurth aty do t´hedhet vet
nese harruat emrin tim une prap jau qes ndermen
shkruhet 2 sikur ai 2-shi qe udhton per obiliq
me von P sikur ai seni qe pa te s´mund t´jetojm hiq
pastaj O sikur ora qe gjithmon ben tik tak
2po2 as me shum as me pak

REF:::

2po2 eastsideeee eastsidee
2po2 hija e jetes tingulli 3
2po2 eastsideeee eastsidee
2po2 rikthimi rikthimi

[don pizhi]

gang-bang krejt i trent
po del ky sen rikthimi 2po2 hija e jetes tingulli 3
just like niggaz cant forget never bout DRE
ashtu si ju s´mund t´harroni kurr nje her per ne

[ghetto g]

se ajo qe ish dikur eshte edhe tash me te vertet
se kur ishim ne ju kishit ka 2-13 vjet
kjo qe po ndodh pe pasuron repin shqiptar
po JOO ne nuk krahasohemi me fillestar

[don pizhi]

njerzit kan harru se sillet globi rreth zotit
e sa i perket zotit ne jemi ne rrugen e hip hop-it
se nga ritmi i ksaj kenge po tregohet diqka
ti e din kush jemi ne ja qe ndodh edhe pa pa

[ghetto g]

ne po flasim tash duke u nisur prej vet vetes
ne jemi shkolla e vjeter tingulli 3 - hija e jetes (old school)
nga rruga jon e lindjes njerzit qe te duan ty
nga emri i lart permendur RETURN OF 2PO2

REF:::

2po2 eastsideeee eastsidee
2po2 hija e jetes tingulli 3
2po2 eastsideeee eastsidee
2po2 rikthimi rikthimi

[besnik]

2po2 serish rikthehet me nje gangsta-shit
s´eshte qudi nese prej nesh del edhe nje hit

[phat beni]

s´kam frik nga syri yt i keq dhe i shtremt
te kam then shum her se loja juaj s´na ka tremb

[besnik]

se ne jemi 2po2 nga eastside baby
me hijen e jetes tingullin 3 udheheqim lojen baby
te gjith ju qe na doni qe jeni shok t´vertet
per ju jemi te gatshem t´jepim kete qim nane jete

[phat beni]

prej lindjes n´perendim prej veriut ne jug
kam shumqka per t´ju then tani koha po me ngut

[besnik]

where the bitchez at (bitch where u at) na duhen vetem per nje nate
neser jau kthejm ju i merrni per nje kohe te gjate

[phat beni]

2po2 ndermjet nesh gjithmon do t´kete peace

[besnik]

sa per plumba kemi taman ballin me ta qendis
se ne rrim neper oda aty ku burrat rrin gjithmon
2po2 ky eshte rikthimi jon

REF:::2x

2po2 eastsideeee eastsidee
2po2 hija e jetes tingulli 3
2po2 eastsideeee eastsidee
2po2 rikthimi rikthimi

[ ghetto g ]

yo yo yo yo represent from prishtina fuckin city
2po2 hija e jetes tingulli fuckin´ 3 hahaha


Ky tekst u dërgua nga Fjolla
Më Shumë Këngë Nga 2po2:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet